قوانين ارائه خدمات
 
کليه کاربران سرويس هاي اشتراکي ( هاست اشتراکي ، دامنه ، نمايندگي ها و ...) شبكه آزادي و همچنين مشتريان جديد شرکت موظف به رعايت تک تک مفاد اين تعهد نامه مي باشند.

اين قوانين براي ارائه سرويس هاي بهتر ، پايدارتر و زايل نشدن حق ديگر کاربران بر روي سرويس هاي اشتراکي شرکت هستند.

اين شرايط ممکن است توسط شبكه آزادي ، بسته به شرايط  تغيير ، اضافه و يا حذف در هر زمان و بدون اطلاع قبلي شوند.

 با توجه به اينکه شبكه آزادي اصل تجارت خود را بر مباني کيفيت و مشتري مداري نهاده  ، اميدواريم بتوانيم با همکاري با مشتريان عزيز سرويس هاي قابل توجهي ارائه دهيم.

با توجه به اينکه شبكه آزادي تابع کامل قوانين جمهوري اسلامي ايران است و همپنين سرور هاي اين شرکت در ايالات متحده آمريکا و کانادا نگه داري مي شوند

بنا براين قوانين شامل کليه قوانين جمهوري اسلامي ايران +  قوانين بين المللي مي باشند

بنابراين هر گونه عملي که در اينجا به آن اشاره نشده باشد ولي از نظر قوانين جاري کشور ايران يا آمريکا خلاف باشد نيز تخلف از شرايط خدمات محسوب مي گردد.

اگر در بندي از مفاد اين قوانين مشکل داريد با ما از طريق سامانه پشتيباني شركت در ميان بگذاريد.

استفاده از مشخصات جعلي در هنگام عضويت در سامانه كاربري:

در صورت مشاهده استفاده كاربر از عناوين جعلي در هنگام عضويت در سامانه كاربري ,كليه سرويس هاي كاربر حذف شده و به هيچ عنوان وجه پرداختي مستردد نمي گردد.بنابرين در هنگام ثبت نام در سامانه دقت لازم را داشته باشيد.

استفاده سخت افزاري از سرور هاي اشتراکي  - منابع CPU و  Ram :

به هر سايتي که مصرف بيش از حد از منابع سخت افزاري سرور کند ، بسته به ميزان مصرف 2 راه حل به وي پيشنهاد مي شود :

1 ) ارتقا به سرويس هاي اختصاصي اعم از سرور مجازي و يا اختصاصي
2 ) سعي در کاهش ميزان مصرف در مدت 72 ساعت

چنانچه سايتي 2 موارد بالا را انجام ندهد شرکت حق مسدود کردن سايت را براي خود محفوظ نگاه مي دارد.

هم چنين اگر سايتي در بازه زماني بسيار کوتاه مثلا 24 ساعت ، مصرفش چند برابر شود و موجب اختلال سرور و شبکه شود ، شرکت براي به وجود نيامدن مشکل براي ساير کاربران بدون اطلاع قبلي سايت وي را مسدود خواهد کرد و سپس براي رفع مشکل با مشتري همکاري خواهد کرد.

تشخيص ميزان مصرف سايت کاملا با شبكه آزادي بوده اما براي اثبات اين مدعي اسکرين شات براي مشتري در صورت درخواست از ميزان مصرف مي فرستد.


خبر نامه ها ، ايميل هاي تبليغاتي و اسپم :

ارسال هر گونه ايميل تبليغاتي ، خبرنامه صرف نظر از مصرف بيش از حد منابع سرور به هر شکل ممنوع بوده و هر سايت نمي تواند بيش از 500 ايميل در روز ارسال کند.
که اين ايميل ها هم نبايد براي مقاصد تبليغاتي استفاده شود.

همچنين سايت هاي بر روي سرور نبايد در ايميل هاي SPAM تبليغاتي مورد تبليغ قرار بگيرند.

شبكه آزادي زير نظر بنياد SPAMCOP.Net مي باشد و تمامي قوانين آن را رعايت مي کند.

سايت هاي متخلف بلافاصله بسته شده و همچنين در صورت ضرر رساندن به شرکت جريمه در نظر گرفته مي شود.

Chat Room ها :

چت روم ها معمولا بنا به ساختارشان داراي مصرف بسيار زيادي بوده و بر روي سرويس هاي اشتراکي ميزباني آن ممنوع مي باشد
شرکت سرور هاي مجازي را به شما پيشنهاد مي دهد.

IRC :
بر روي کليه سرويس هاي شرکت ممنوع بوده و شرکت سايت متخلف را بلافاصله مسدود خواهد کرد.

بکاپ و نسخه پشتيبان :

شبكه آزادي هم اکنون داراي چندين سرور بک آپ اختصاصي با ظرفيت چندين ترابايت مي باشد. که به صورت منظم در سرويس هاي اشتراکي بک آپ تهيه مي شود.
اما با وجود اين امکانات شرکت هيچ گونه مسئوليتي در مورد سالم بودن بک آپ ها و به روز بودن آنها ندارد.
به طور کلي مسئوليت تهيه نسخه پشتيبان با خود کاربران بوده و کاربران مي بايست از اطلاعات خود يک نسخه پشتيبان در جايي به غير از سرور ها و تجهيزات شبكه آزادي نگه داري کنند.

در صورت بروز هر مشکل و عدم توانايي بازگرداندن اطلاعات از آرشيو بکاپ هيچگونه اعتراضي مورد قبول واقع نخواهد شد.

مسائل جنسي و مبتدل :

استفاده از سرور هاي شبكه آزادي براي نگهداري ، نمايش ، ارسال ، تبليغ و هرگونه فعاليت در اين زمينه اکيدا ممنوع است.

فايل هاي تخريبي :

تلاش براي ايجاد يا ارسال ويروسها، كرمها يا تروجان هاي اينترنتي ، حملات DOS و Email Boombing و Flood کردن ممنوع است و سرويس بدون اطلاع مسدود مي شود.

استفاده غير قانوني از سرور و شبکه :

مختل کردن امنيت سرورها و شبکه به هر شکل ممنوع است و در صورت بروز چنين مسائلي حق پيگرد قانوني و شکايت از متخلف به مراجع قانوني را محفوظ مي دارد
دسترسي و استفاده غير مجاز از داده ها ، تلاش براي دسترسي به اطلاعات ديگر کاربران و تغيير در آن ها ، تلاش براي آزمايش آسيب پذيري شبکه و سرور ها و ....

شرايط غير طبيعي و فورس ماژور :

شبكه آزادي هيچ گونه مسئوليتي در مقابل بلاياي طبيعي ، جنگ ، آشوب اجتماعي ، اعتصاب ، محدوديت ها و تحريم ها ي دولتي ندارد و نخواهد داشت.
با اين وجود تمام توان خود را براي رفع مشکلات و کاهش اثرات انجام مي دهد و بروز هر گونه از اين فورس ماژور ها دليلي بر عدم انجام و تخطي از قوانين اين تعهد نامه نخواهد شد.

استفاده غير قانوني :

کليه سرويس ها بايد براي مقاصد قانوني مورد استفاده قرار گيرند و هر گونه از عملياتي که به مستقيما موجب تخلف شود و يا به آن کمک کند ممنوع است

برخي از اين تخلف ها در زير آمده است شايان ذکر است ممنوعيت ها منحصرا به موارد زير ختم نمي شوند :
قرار دان هر گونه اطلاعات بدون مجوز از فايل هاي که زير پوشش قانون کپي رايت است
سايت هاي مخالف با قوانين جمهوري اسلامي ايران
سايت هاي مخالف با قوانين ايالات متحده آمريکا و کانادا ( محل قرار گيري سرورها )
 استفاده غير مجاز از علائم تجاري ديگران
 استفاده غير مجاز از لوگو هاي ديگران
کلاه برداري هاي اينترنتي و هرگونه عاملي که موجب فريب بازديدکنندگان شود ( http://en.wikipedia.org/wiki/Phishing )
 سايتهاي فعال در زمينه HYIP ويا داراي سيستم هرمي
 اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم يا کشور
 انتشار اکاذيب عليه ديگران

اسکريپت هاي مخرب :

اسکريپتهاي آماده و يا دست نويسي که موجب فشار زياد به سرور ، شبکه ، پهناي باند و دسترسي غير قانوني و...  ،مي شوند بر روي سرورهاي اشتراکي شبكه آزادي ممنوع مي باشند

در صورت مشاهده اين اسکريپت ها بر روي هاست هاي مشتري شرکت مختار است بدون اطلاع قبلي سرويس را براي هميشه مسدود کند در اين صورت هيچ هزينه اي به مشتري برگشت داده نخواهد شد.

نمونه اين اسکريپت ها : RapidLeech , PHPP_r_o_x_y , CgiP_r_o_x_y واسکريپتهاي ارسال ايميل انبوه و شل ها ...


مالکيت سرويس ها :

مالکيت قانوني سرويس ، شخص حقيقي و حقوقي است که در قسمت کاربران سايت شرکت سرويس ها تحت حساب کاربري آن شخص قرار دارد.

توهين به کارمندان و مسئولين و خدمات شرکت :

هر گونه توهين به سرويس ها ، خدمات ، مسئولين و کارمندان شرکت از طريق هر گونه از وسايل ارتباطي شرکت با کاربران اعم از سند هاي ديجيتالي ، ايميل ، سامانه پشتيباني ، گفتگوي زنده و ارتباط هاي مخابراتي تلفن و فکس و حضوري به هر شکل ممنوع بوده و شرکت امکان قطع کامل سرويس و همچنين پيگيري از طريق مراجع قضايي را براي خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

بديهي است شبكه آزادي با تمام وجود آماده پذيرفتن انتقادات سازنده شما کاربران محترم مي باشد.

برنامه هاي جانبي :

شرکت هيچگونه تضميني براي کارکرد درست هر گونه برنامه هاي جانبي که توسط شرکت توليد نشده به کاربر نمي دهد و وظيفه مهيا کردن امکان خاصي براي سايت و نرم افزار شما ندارد.

اما هميشه سعي کرده تمامي تلاش خود را براي سازگاري سرور با نرم افزار هاي شما انجام دهد و براي رفع مشکل شما به صورت دوستانه اقدام نمايد.

تغييرات نرم افزاري و سخت افزاري :

دنياي وب و ميزباني کاملا در حال تغيير است همانطور که مي دانيد هر سال چندين نسخه نرم افزار هاي جديد همچون PHP و ... عرضه مي شوند که مشکلات قبلي را حل کرده و يا امکانات جديدي به آن اضافه مي کنند،

شبكه آزادي براي سرويس دهي بهترنرم افزار ها را به روز مي کند و اين وظيفه کاربر است که خود را با سيستم ها و تنظيمات جديد سرور هماهنگ کند.

رفع مسئوليت :

سرويس هاي شبكه آزادي به همان شکلي هستند که ارائه مي شوند و ما هميشه سعي در بالابردن کيفيت سرويس ها داريم اما هيچگونه ضمانت و گارانتي در مورد قطعي ، بي عيب بودن ، امنيت و... ارائه نمي دهيم

تمامي ضمانت نامه هاي کتبي و يا شفاهي که توسظ کارمندان ، نمايندگان و سايرين ارائه مي شوند هيچگونه اعتباري ندارند و شرکت هيچگونه خسارتي براي عملکرد سرويس خود به هر نحو نمي پردازد.

همچنين شبكه آزادي هيچ مسئوليتي در قبال ثبت شدن دامنه هاي سفارش داده شده توسط کاربر، قبل از ثبت توسط شبكه آزادي توسط افراد ديگر را ندارد اين وظيفه کاربر است که تا زمان ثبت شدن دامنه اين راز را که همان نام دامنه است محفوظ نگاه دارد.
شبكه آزادي تحت هيچ شرايطي مسئول حوادث احتمالي مانند از دست رفتن اطلاعت به طور کامل نخواهد بود.

مقرارت مالي :

شيوه هاي پرداخت :

1 ) در محل شرکت به صورت نقدي
2 ) واريز به يکي از شماره حساب هاي شرکت به نام مدير عامل (منصور لطيفي) و يا به نام («مركز ارتباطات آزادي» شبكه آزادي) درج شده در پورتال (شماره حساب هاي شرکت)
3 ) واريز آنلاين توسط کارت هاي شتاب در کنترل پنل کاربري از طريق در گاه هاي بانک هاي ملت و پارسيان يا سامان

هزينه کليه سرويس ها در ابتداي دوره و به صورت کامل فقط از طرق بالا دريافت خواهد شد.
شرکت مي تواند تا زمان تسويه حساب کامل مالي ارائه سرويس را به تعليق بندازد.

تمديد سرويس ها :

کاربران موظف هستند قبل از اتمام مدت دوره سرويس  اقدام نمايند در غير اينصورت شرکت حق مسدود و حذف سرويس مورد نظر را براي خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
شرکت سعي خواهد نمود از طرق مختلف شما را در جريان اتمام سرويس قرار دهد اما در صورت عدم اطلاع ، موجب هيچگونه حقي براي کاربر نخواهد بود.

تمديد سرور هاي اختصاصي :

کاربران سرور هاي اختصاصي 10 روز قبل از اتمام دوره سرويس خود مي بايست نسبت به پرداخت و يا عدم تمايل به تمديد را به شرکت اعلام نمايند. در صورت عدم هر گونه اقدام شرکت يک هفته مانده به اتمام دوره سرور را خاموش خواهد کرد در اين صورت اطلاعات محفوظ بوده و در صورت تقاضا تا 72 ساعت مانده به اتمام دوره امکان تمديد وجود دارد.
بديهي است اگر 10 روز مانده به اتمام سرويس ها پرداخت شده و يا عدم تمايل به صورت کتبي ارسال گردد سرور بدون هيچ مشکلي به کار خود تا پايان دوره ادامه خواهد داد.

تغيير در قيمت ها :

شبكه آزادي مي تواند هر زمان قيمت سرويس هاي خود را افزايش و يا کاهش داده و از دوره بعد براي کاربر همان ميزان فاکتور خواهد شد.

گارانتي برگشت پول :

شبكه آزادي فقط در مواردي که مشکل از طرف شرکت باشد و نتواند و يا زمان حل کردن مشکل را نداشته باشد هزينه را پس از کسر از موارد غير قابل برگشت و با هماهنگي مشتري در صورت درخواست برگشت مي زند.

ملاک سنجش هم کارشناسان فني شبكه آزادي هستند که بي ترديد بدون جانبداري قضاوت خواهند نمود.
اصل و ايده ما اين است که وظيفه داريم مشکلات مربوط به لايه ميزباني و مشکلاتي که مربوط به شرکت مي شود را حل کنيم تا تمامي مشتريان از سرويس هاي خود راضي باشند ، همچنان که به لطف ايزد منان در چندين سال قبل شبكه آزادي صداقت و حسن کار خود را به اثبات رسانيده است.
 

مشکلات خارج از وظايف شرکت :

شبكه آزادي تنها در مواردي که مربوط به خدمات ميزباني مي شود پشتيباني رايگان ارائه مي دهد توجه بفرماييد در صورت نياز به پشتيباني در زمينه هاي که به شرکت و سرويس ها مربوط نمي باشد و يا مشکلاتي که خود کاربر به وجود آورده است شرکت بعد از ارائه فاکتور و پرداخت آن توسط مشتري قادر به انجام و يا رفع مشکل خواهد بود. نمونه اي از اين درخواست ها رفع مشکل و يا نصب پرتال ها و يا نرم افزارهاي تحت وب مشتريان ، ايجاد مشکل در هاست ونياز به ايجاد دوباره سرويس ، رستور کردن بک آپ در صورتي که مشتري خود مشکل را به وجود آورده باشد و ... مي باشد.


سبد خرید  

بدون محصول

ارسال 0 ريال
مجموع 0 ريال

سبد خرید پرداخت